Модельный ряд Nissan

Отзыв о Nissan Qashqai 2011 года

Автомобиль: Nissan Qashqai 2011 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 3500 км, двигатель - 1.6 бензин, комплектация - 1.6 MT XE
Автор: Роман (Украина, Львов)   25.07.2011

Попереднє авто - Renault Megane. Шукав авто типу хетчбек, але щоб був не зовсім маленьким (місця в салоні достатньо, багажник 410л теж влаштовує), малим розходом палива, доступною ціною і кліренсом (200мм - це великий плюс). Ціна за японця з такими параметрами - цілком прийнятна. Розхід палива приємно здивував. За 3500 км змішаного циклу (обороти в основному до 3тис., їзда в основному - по місту) розхід 7, 9л/100км. Двигун, з невеликою потужністю і дуже низьким розходом палива - хороший компроміс. Короче поки тільки радує

Плюсы автомобиля: - багажник 410л - кліренс 200мм - невеликі розміри, компактний (довжина) - розхід палива - матеріали (особливо торпеда) - зовнішній вигляд

Минусы автомобиля: - мала к-ть поличок, ніш і т.п. спереду - ремінь безпеки міг би бути ближче (не дуже зручно дотягуватись) - немає додаткової ручки закривати багажник

Совет покупателю: Хто шукає авто з такими вимогами як в мене - раджу брати

ник

Внедорожник с передним приводом...

Алекс

Так 1.6 хватает для такого авто, или всё-таки нужно брать 2.0.... Кто может толком посоветовать... 1.6 - выгодное предложение в плане расхода, будет ли она ехать гружённой???

человек

У меня Q+2 2wd на ручке 2л..Часто пригружаю на 250-300 кг.Динамики хватает с натяжкой.К агрессивному драйву двигло в 141 л.с. никак не тянет.Движок хорошо раскручивается, машина ревёт, но на низах старт слабоватый.Хоть и двигатель работает эластично и подхватывае неплохо, yfxbyfz ghbv/ c 1500-1700 об/ мин.Могу примерно представить, как тогда едет 1.6 л.Его и для пустой машины только для спокойной езды хватает (как мне кажется), а о гружённом авто вообще промолчу.

cdrom77@gmail.com

це не позашляховик, а скорыше кросовер, паркетник. Якщо треба, щоб рвав, бери 2,0. Гружена з обємом 1,6 розганяється досить повільно

GrosS

А какой у вас был расход на обкатке на первой сотне км пробега??

при обкатці перших 300км розхід був 11-11,5 л/100км . Близько першої тисячі пробігу розхід вже був десь такий як зараз

fighter1

Да едет она нормально и с 1,6. В любом случае не спорт кар.

forgiven

У меня Кашкай с полным приводом 2.0 МТ и 141-ой конской силой,так даже их мне пока -не хватает...Хотя авто-на обкатке,вроде как не желательно "давить тапком в пол"...

паша84

ну а пороги не бьёт камнями .(то у меня авео-шевролет так до метала повыбивало что аж рраветь начало )тут такой болячки нет поскажите

ні, скрізь пластикові накладки по низу, пороги і капот не царапаються, принаймні поки. В товариша на матізі це проблема, радив мені обклеїти пороги плівкою, але я не бачу потреби

машині 2 роки. Пробіг всього біля 18тис Поки тільки масло міняв на ТО і 1 галогенку вчора поміняв

розхід по місту зимою доходить до 9,5-9,6 л/100км при коротких поїздках і прогрівах. В середньому за рік біля 8,0-8,1л/100км (80% місто). По трасі при пенсіонерському стилі їзди і невисокій швидкості можна добитись розходу 5,8-6,0л/100км. Всі покази по бортовому компютеру

Тест-драйв Nissan Qashqai: Четыре на четыре равно девять
Четыре на четыре равно девять

В 1951 году компания Nissan выпустила свой первый полноприводный внедорожник Patrol. Теперь, спустя 60 лет, покупатели могут выбирать уже из девяти моделей Nissan с приводом 4х4, среди которых есть внедорожники, кроссоверы, пикап, седан и даже спорткар.

Продажа б/у Qashqai

Nissan Qashqai 2017 Nissan Qashqai 18.700$ 2017 91.000 км