Модельный ряд Nissan

Отзыв о Nissan Qashqai 2017 года

Автомобиль: Nissan Qashqai 2017 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 1000 км, двигатель - 1.2 turbo бензин, комплектация - XE
Автор: Саків Олег (Украина, Ивано-Франковск)   15.04.2017
Расход в городе: 8.0 л/100км, по трассе: 6.0 л/100км, средний: 7.8 л/100км

Всім привіт! Мій перший відгук, тому напишу про головне. Мотор 1.2 повністю виправдав очікування, економний і досить шустрий. Тандем з 6ст. коробкою дає хорошу динаміку як в місті так і на трасі. По питанню екстерєра і інтерєра можу сказати одне, як на мене то дуже хороше співвідношення ціна-якість (попередня машина citroen c4 2012 дизель). Підвіска жостковата, але я звик за 4 роки на сітроені. Особисто в мене при виборі був лише 1 сумнів і це двигун 1.2 , а все решта без конкуренції.

Плюсы автомобиля: - економічність; - дизайн; - комплектація в базі.

Минусы автомобиля: - жостка підвіска; - не чути двигуна в солоні (взагалі не чути, попередня машина призвичаїла).

Совет покупателю: Брати і не боятись 1.2, звичайно якщо ви Шумахер, то краще пропустити цей агрегат.

Тест-драйв Nissan Qashqai: Вторая глава бестселлера
Вторая глава бестселлера

«Я не уверен, что большинство англичан может написать слово Qashqai без единой ошибки - в английском языке после «q» обычно следует «u», а в слове Qashqai это правило не работает. Зато каждый англичанин, водящий машину, знает, что такое Qashqai. Для нас это куда важнее».

Продажа б/у Qashqai

Nissan Qashqai 2017 Nissan Qashqai 18.700$ 2017 91.000 км