Модельный ряд Nissan

Отзыв о Nissan Qashqai 2020 года

Автомобиль: Nissan Qashqai 2020 г.в., внедорожник, бесступенчатая коробка передач, Передний привод , пробег - 3500 км, двигатель - 1.6 дизель, комплектация - ACENTA
Автор: Дмитро (Украина, Киев)   27.09.2021
Расход в городе: 10.0 л/100км, по трассе: 6.0 л/100км, средний: 9.0 л/100км

Купляв перше авто, для сім'ї, і щоб не дуже за нього труситись. З Жабою було узгоджено бюджет у $23k, вирішив брати новий, щоб не морочитись.

Зараз через рік не жалкую про вибір.

Був на тест драйві: Peugeot 2008 - гарний, але багажник малий. Sportage - не їде, вигляда страшнувато і чекати треба було. SX4 - зараз топовий краще наче, але тоді топу того не було просто і не топ дуже довго чекати треба було. Ще потім знайшов: Грандланд Х - тоді був дорогуват і їде гірше. Карок - кліренс менше і помітно дорожче.

Я хотів надійне авто із багажником, мале зовні, з кліренсом для наших доріг. Ідеальною машиною було б щось на кшалт Тігуану, Jeep Compass, Range Rover Evoque, але Жаба б розірвала за ціну, брати таке як перше авто страшнувато, і навіть в них радіус розвороту більше ніж в кашкая.

Плюси: на дизелі ланцюг на варіаторі, то має бути надійно, плюс загалом Ніссанчики достатньо надійні. Після навчання на старому Kangoo швидкість підступно не відчувається. В мене мало досвіду, щоб стверджувати, але схоже, що дійсно гарно рулиться і поводиться на швидкості. У ліс/село виїждажли нормально. Ну але це не позашляховик і привід передній, то враховував. Аудіо як на мене гарне.

З мінусів - головний для мене, це шо багажник малуват, але поки що все впихували, що хотіли. Підвіска я б сказав жорсткувата, у кума на Логані м'якіше. Поки не перекачав шини - жер літри на півтори більше, ніж по паспорту, мені не критично і може то ще обкатка. Датчики дощу якось слабенько працюють. Варіатор дещо жере динаміку, але кашкай таки не про різкий підрив. Фурочки на трасі обганяти - скоріше потужність обмежує, ніж варіатор, а більше мені динаміка розгону ні для чого не потрібна.

Мультимедійка глючить і камера заднього виду зависає, показуючи попереднє зображення, треба обережніш. Сигналка часто тупить і спрацьовує після того, як відкриють двері. Але і мультимедійка і сигналка - це допи від ділера, до Ніссану зауважень нема.

Плюсы автомобиля: Гальма. Зовнішність. Надійність. Рулиться гарно. Не так погано їде для своїх грошей. Музика непогана. Не великий.

Минусы автомобиля: Багажник малуват. Мультімедійка на андроіді глючить. Камера задня зависає, бува. Підвіска може трохи жорсткувата.

Совет покупателю: Якихось прихованих косяків наче нема (крім мультимедійки та сигналки допів), як влаштовує те, що є - беріть. Це я кажу про дизель, надійність варіатора на бензині не можу коментувати. Розгляньте може топовий Suzuki SX4, але є підозра, що він в них є тільки на сайті і може навіть не везуть такі.

Волдемар

Вітаю з покупкою.
Непоганий вибір.

Я тільки не зрозумів що означає "ланцюг на варіаторі". Я думав (ніколи не вивчаючи це питання), що на всі Кашкаї ставлять однакові варіатори. Може ви мали на увазі щось на кшталт "ланцюг на ГРМ"?
Чи таки дійсно варіатори на дизельні версіі відрізняються від бензинових версій?

Ябадабаду

Волдемар, JATCO JF017E. Он также идет с бензинками на 3.5 литра. На дизеле нужно держать момент.

Волдемар

Ябадабаду, Ясно, дякую.

hlon

Розхід палива дуже чутливий до стилю їзди і рельєфу. Якщо їхати по місту, але без пробок, не через центр, в пенсіонерському стилі, то при бажанні розхід можна зробити 5,5-6. Якщо трохи притиснути, піддинамити, то цілком реально вкластися в 7, при тому не обмежуючи себе в комфорті і бажанні притопити. Розхід 9-10 буде при їзді в тянучках. По трасі 5-5,5, можна, звичайно, накрутити і 6, але це вже динамічна їзда 110-130 з обгонами.

Тест-драйв Nissan Qashqai: Когда поздно лучше, чем рано
Когда поздно лучше, чем рано

Нынешний Nissan Qashqai выпускается с 2014 года, по современным меркам – срок не малый – уже пора бы и обновить, тем более что в странах Западной Европы рестайлинговая версия уже два года продается.

Продажа б/у Qashqai

Nissan Qashqai 2017 Nissan Qashqai 18.700$ 2017 91.000 км