Модельный ряд Nissan

Отзыв о Nissan Qashqai 2023 года

Автомобиль: Nissan Qashqai 2023 г.в., внедорожник, бесступенчатая коробка передач, Передний привод , пробег - 50 км, двигатель - 1.3 turbo бензин, комплектация - N-Connecta
Автор: Oleksandr_ (Украина, Днепр)   13.02.2024
Расход в городе: 10.0 л/100км, по трассе: 7.0 л/100км, средний: 0.0 л/100км

Добрий день усім автолюбителям. Вирішив теж залишити відгук, адже це у якійсь мірі допомагає з вибором авто. Я, наприклад, читав відгуки на Інфокарі, і мені здається це допомагає.

Отже, про мій експіріенс з вибору авто.

Моя сім'я 11 років використовувала ніссан кашай 1.6 л на механіці, 5 передач, 117 к.с. Ми повністю були задаоволені цим автомобілем, бо він приносив тільки позитивні моменти. Але прийшов час заміни на щось інше, більш нове і сучасне авто.

Звісно ми думали про новий кашкай, але як завжди ціна нового кашкаю літом 2023 року була захмарною. Тому шукали щось б/у в районі 20 тисяч баксів. Відразу скажу, що поки ми думали ринок на стільки змінився, що ми почали думати про нове авто. Почали тестити щось в класі кашкая: мазду сх-30, сеат атеку, шкода карок, і потім ще спробували С-5 aircross, форд кугу, сх-5, коли на них пішла знижка. Ціну розглядав в районі 28-29 тис баксів. І тут звичайно, якщо порівнювати опції кожного авто, то Ніссан Кашкай в кінці кінців виявився найбільш привабливим за нашими критеріями.

Сучасніть, відносна надійність, наявність багатьох опцій в цій комплектації ну і валідність на вотринному ринку. Хоча мені дуже сподобався С5 aircross і мазда СХ-5, але сім'я обрала кашкай... Правда поки ми думали-вагалися, поки продали старе авто, то ціна в салоні змінювалася, при чому в більшу сторону(((( Але так зірки зійшлися, що ми таки придбали саме кашкай.

Нижче зазначив основні плюси і мінуси, але це тільки перше враження. Як буде далі - час покаже. Сподіваюсь враження, будуть не гірші ніж від старого кашкая))).

Плюсы автомобиля: Зовнішній вигляд. Фарба сірий перламутр просто "бімба")). Камера 360 (вирішує усі питання по парковці). Комфорт ходової підвіски. Сучасна платформа і технологічність (купа різних плюшок). Двигун спритний, крутить норм (після 1.6 л це як космос). Цифрова панель приладів і дисплей . Класне світло.

Минусы автомобиля: Гальма скриплять (сподіваюсь пройде). Арки коліс у дощ чи бруд, як барабани (треба робити шумку). Система старт-стоп, яку не можна відімкнути назавжди((. Ніссан коннект у нас не працює((( обіцяють налаштувати, але коли - невідомо...тобто ніколи(((. Власна навігація трохи недосконала. Гугл мапсу поки вона програє. Андроїд-авто тільки на дроті((.

Совет покупателю: при можливості затестіть ініші подібні авто і обов'язково порівнюйте опції. Ну і найголовніше, як на мене, необхідно відчувати "свій автомобіль" серцем))).

Тест-драйв Nissan Qashqai: На сходинку вище
На сходинку вище

Новий Nissan Qashqai третього покоління кардинально змінивс. Фокус з'ясував, чи пішли зміни на користь популярному кросоверу та чим він кращий за попередника.

Продажа б/у Qashqai

Nissan Qashqai 2017 Nissan Qashqai 18.700$ 2017 91.000 км