Nissan Qashqai 2021 Nissan Qashqai 2021

Nissan Qashqai 2021

от $26.400
Где купить?

На сходинку вище

Рассказать друзьям:

Новий Nissan Qashqai третього покоління кардинально змінивс. Фокус з'ясував, чи пішли зміни на користь популярному кросоверу та чим він кращий за попередника.

Дорога шкіра та дерево в обробці, зручне водійське крісло з електроприводом і масажем, проєкція на лобове скло… Думаєте, йдеться про дорогу модель преміум-класу? Зовсім ні - це новий Nissan Qashqai 2022.

Компактні міські кросовери - мабуть, найпопулярніший автомобільний сегмент у світі. Суперництво в ньому дуже жорстке, а вибір моделей - величезний, тому навіть засновнику цього класу Qashqai не гарантований успіх, якщо не йти в ногу з часом. Щоб залишитися конкурентоздатним, доводиться радикально мінятися, і Nissan Qashqai третього покоління дійсно перевтілився.

Строго та сучасно - дизайн Nissan Qashqai 2022

Зміни починаються з дизайну - новий Nissan Qashqai став набагато виразнішим на вигляд й отримує більше уваги навколишніх. На зміну плавним лініям прийшли стриманіші грані. Великий спойлер на даху та вигнута віконна лінія додають стрімкості силуету авто.

Хоча і в анфас авто виглядає непогано. Фірмова V-подібна решітка радіатора Nissan тепер поєднується з тоненькими стрілоподібними фарами - у темряві кросовер виглядає ефектно й сучасно. Оптика діодна в усіх версіях, а в тестовому топовому варіанті Tekna+ - ще й матрична (зі змінним пучком світла). Дорога освітлюється чудово й, на додаток, електроніка сама перемикається з дальнього на ближнє світло, щоб не засліплювати водіїв зустрічних машин.

Крім того, топовий Nissan Qashqai Tekna+ можна впізнати за 19-дюймовими дисками і двоколірному забарвленні. Попереднику подібні опції не були доступні й вони безсумнівно додають візуального лоску моделі. Втім, варто зазначити, що початкові версії кросовера більш стримані на вигляд.

Кросовер Nissan збудований на новій платформі CMF-CD, і в його конструкції побільшало легкого алюмінію - з нього виконані крила, капот, двері. Тому авто важить на рівні попередника, хоч і стало трохи більшим.

Розміри Nissan Qashqai 2022

  • довжина - 4 425 мм;
  • ширина - 1 835 мм;
  • висота - 1 625 мм;
  • колісна база - 2 665 мм;
  • кліренс - 170 мм.

Салон Nissan Qashqai 2022: просторіший, якісніший, сучасніший

Усередині суттєво покращені матеріали оздоблення - це впадає у вічі одразу, коли потрапляєш у салон кросовера. У тестовій комплектації Tekna+ використані навіть шкіра Nappa та дерево, властиві моделям вищого класу. На дотик матеріали також приємні, а жорсткого пластику стало набагато менше.

Кермо стало трохи більшим, а ось важіль КПП, навпаки, зробили значно компактнішим і його зручно тримати. Передня панель зроблена V-подібною і ніби перегукується з решіткою радіатора.

Уперше Nissan Qashqai отримав віртуальну панель приладів зі змінною графікою та конфігурацією, що налаштовується. Класичний вигляд із круглими циферблатами нам сподобався більше, хоча це справа смаку. Покажчики добре зчитуються, а ще дані проєктуються на лобове скло - це дозволяє не відводити погляд від дороги й отримувати найважливішу інформацію.

Сенсорний 9,0-дюймовий дисплей мультимедійної системи розташований високо - на рівні очей. Його меню просте та зрозуміле, тому розібратися з ним вдалося дуже швидко. Потрібні функції знаходиш інтуїтивно. Звичайно, передбачені функції Apple CarPlay (бездротовий) та Android Auto (дротовий). Користуватися ними доводиться постійно, адже штатна навігація Qashqai не найкраща і набагато простіше підключити смартфон із Waze або Google Maps.

Перемикачів аудіо та клімату небагато, але деякі кнопки надто маленькі й на дотик ними користуватись важко - доводиться відволікатися від дороги. Добре, що частина клавіш продубльовані на кермі. Внизу на центральній консолі з'явилася бездротова зарядка для смартфонів. А ось USB-роз'єми сюди не вивели: вони заховані у відсіку під переднім підлокітником, що не дуже зручно.

Посадка за кермом не дуже висока. Діапазону регулювань рульової колонки та сидіння цілком достатньо, тому зручну позицію вдалося підібрати швидко. У Nissan Qashqai Tekna+ передні крісла отримали електропривід і підігрів. На додаток, обігрівається кермо, а у водія тепер є пам'ять налаштувань.

Сидіння досить пружні, а їх спинки, хоч і не глибокі, але забезпечують непогану бічну підтримку. Вони комфортабельні й після тривалої поїздки до Qashqai не відчуваєш втоми, тим паче, що тепер є ще й функція масажу. Хіба що підлокітнику не вистачає горизонтального регулювання і правою рукою нікуди впертись. Огляд в авто не викликає питань - до габаритів звикаєш дуже швидко і паркуватися на Qashai просто навіть без камери.

Перемістимося на другий ряд. Доступ назад полегшений за рахунок того, що двері відчиняються практично на прямий кут. Збільшені розміри авто позитивно позначилися на внутрішньому просторі, що особливо помітно саме «гальорці». Місця для ніг і над головою побільшало, а салон ширший і тепер трьом дорослим ззаду не буде тісно. З моїм зростом 176 см тут цілком просторо, проте в пасажирів на зріст 185 см і вище голова вже впирається в стелю.

Крім того, тут з'явилися окремі вентиляційні дефлектори та USB-порти. Також варто зазначити простоту встановлення дитячого крісла - кріплення Isofix зручно розташовані та легко доступні, тому поставити його вдалося буквально за хвилину.

Об'єм багажника зріс до 504 л у звичайному стані та 1 422 л - зі складеними задніми кріслами. Підлога тут виконана дворівневою, а під нею заховані запаска-докатка та сабвуфер. Двері багажника отримали електропривід із сенсором відкривання (він спрацьовує, якщо провести ногою під заднім бампером). А ось чого тут не вистачає, так це гачків і сітки для закріплення багажу.

Комплектація Nissan Qashqai 2022

Оснащення Nissan Qashqai стало значно багатшим - тепер у всіх версій є 7 подушок безпеки, системи автоматичного уповільнення, утримання в смузі руху, контролю сліпих зон і втоми водія, розпізнавання дорожніх знаків. Загалом, безпека - понад усе. Електронні «помічники» не надокучливі й загалом їх робота не викликає нарікань. Розмітку на наших дорогах і знаки Qashqai розпізнає.

У комплектації Tekna+ також передбачені безключовий доступ, панорамний дах, електропакет, двозонний клімат-контроль, якісна акустика Bose, датчики світла й дощу, камери кругового огляду, паркувальні сенсори спереду та ззаду, адаптивний круїз-контроль.

Жвавий та економічний - новий двигун Nissan Qashqai

Новий Nissan Qashqai в Україні поки що запропонований тільки з 1,3-літровим бензиновим турбомотором, розробленим спільно Renault-Nissan і Mercedes-Benz. Він не набагато потужніший за 2,0-літрову четвірку попередника - розвиває 150 к. с. Але зате цей двигун набагато тяговитіший: пікові 250 Н?м крутного моменту в розпорядженні всього з 1 600 об/хв.

На практиці це означає відчутне підхоплення з малих оборотів. Двигун бадьорий і жваво відгукується на натискання педалі газу. У місті його більш ніж достатньо, та й на трасі обгін відбувається легко та невимушено. До сотні кросовер Nissan стартує за 9,9 секунд, і впевнений розгін триває приблизно до 150 км/год. Максимальна швидкість зросла до 198 км/год.

Загалом, завдяки турбочетвірці автомобіль став набагато жвавішим, але водночас турбочетвірка досить тиха та заявляє про себе лише, якщо її сильно розкручувати. Двигун відносно економічний - за паспортом витрачає 8,0 л/100 км у місті й 6,5 л/100 км на трасі. Економити паливо допомагають екорежим і система глушення мотора під час зупинок. У процесі тесту середня витрата склала 8,6-8,8 л/100 км за переважно міської їзди.

Безступінчастий варіатор переналаштований і працює краще - реагує швидше та правильно підбирає потрібні оберти мотора. Трасою можна підтримувати швидкість 110 км/год при менш ніж 2 000 об/хв.

Як змінилася керованість Nissan Qashqai

Повний привід не можна підключити примусово, як у попередньому Nissan Qashqai, зате з'явилися спеціальні режими для зими та бездоріжжя. Видатної прохідності від кросовера, звичайно ж, не варто чекати (тим паче, що й кліренс не найбільший - 170 мм), але для лісової ґрунтовки або засніженої дороги здібностей Qashqai більш, ніж достатньо.

Кросовер став кращим в управлінні - його кермо точніше та гостріше, й авто легко маневрує в місті. А ось інформативності рульовому управлінню не вистачає, особливо в принульовій зоні. Підвіску зробили трохи жорсткішою (особливо це відчутно з 19-дюймовими колесами), що допомогло зменшити нахили кузова на поворотах. Однак їзда залишається цілком комфортною, і більшість нерівностей легко поглинаються - відчутні лише серйозні вибоїни. Зчеплення з дорогою не викликає питань, та й уповільнюється кросовер упевнено. Також варто зазначити, що новий Qashqai став тихішим усередині, хоча днищу все-таки не завадило б трохи більше шумоізоляції.

Вердикт Focus.ua

Новий Nissan Qashqai третього покоління просторіший, отримав потужний та економічний турбомотор, а також цілий набір нових технологій та опції, недоступні багатьом моделям цього класу. Він став сучаснішим, але зберігає традиційні якості міського кросовера - практичність, маневреність, комфорт. Разом із тим, нове покоління моделі вже не можна назвати «економ-пропозицією» у своєму сегменті, адже ціна Nissan Qashqai зросла до рівня основних суперників на кшталт Kia Sportage або Hyundai Tucson.

Источник: Фокус
  • Тест-драйв Nissan Qashqai: Nissan Qashqai: качественный рост Nissan Qashqai: качественный рост

    Один из самых популярных на нашем рынке кроссоверов С-сегмента, Nissan Qashqai перешел в новое – третье – поколение. Особое внимание уделим новому для нас двигателю и вариатору, а также стоимости наиболее перспективных в ...
    Nissan-Qashqai.InfoCar.ua

  • Тест-драйв Nissan Qashqai: Nissan Qashqai - абсолютно новая модель! Nissan Qashqai - абсолютно новая модель!

    В основе технологических обновлений Nissan Qashqai лежит новая платформа под названием Alliance CMF-C. Nissan представляет совершенно новый Qashqai третьего поколения. С тех пор, как в 2007 году Nissan стал первопроходце ...
    АвтоДела

  • Тест-драйв Nissan Qashqai: Nissan Qashqai e-Power: не гібрид, але й не електромобіль Nissan Qashqai e-Power: не гібрид, але й не електромобіль

    Це не гібридний авто у звичному форматі, але й не електричний автомобіль, що потребує підзарядки від зовнішніх джерел. ...
    ТопЖир